Aktualności

Chudy strzela jak Lewandowski! STADIONY ŚWIATA! Wyry...

• autor: Admin1930mp, 2016-10-16 20:27
Chudy strzela jak Lewandowski! STADIONY ŚWIATA! Wyry zwycięskie!

Fortuna pokonuje u siebie na boisku drużynę LKS Frydek 2:0 (2:0) po bramkach w pierwszej połowie Szołtyska Tomasza oraz Sarzały Andrzeja. Trudny mecz zakończony na naszą korzyść co bardzo cieszy! Pogoda nie dopisywała, jednak drużyna wyszła na boisko bardzo zmotywowana i chetne do gry, czego efektem są 3 punkty! Goście mecz kończyli w 10-tkę, po czerwonej kartce za kłótnie z sędzią.

Znicz Jankowice 1:4 Sokół Wola

Zimno oraz lekki deszcze nie przestraszyły zawodników obu drużyn, którzy punktualnie o 15:00 wyszli na murawę. Mecz lepiej zaczął zespół gospodarzy, który od samego początku przeszedł do ataków. Już w 10 minucie okazje do tego miał Szołtysek. Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne, nasz zawodnik przyjmuje i po minięciu obrońcy uderza niestety prosto w ręce bramkarza. Co się odwlecze to nie uciecze i w 28 minucie 'El Capitano' wyprowadza Fortunę na prowadzenie po fenomenalnej bramce. Rzut rożny z lewej strony wykonuje Idczak, wrzutka w pole karne, ale piłka zostaje wybita na 30m, gdzie zbiera ją Brzozowski i uderza z powietrza niestety tylko w poprzeczkę, ale futbolówka wraca na pole gry ponownie do Jakuba. Tym razem nasz pomocnik zagrywa ją do Idczaka, który z boku pola karnego dogrywa na 5m, gdzie NOŻYCAMI w stylu Lewandowskiego (5 bramka w meczu z Wolsburgiem) nasz stoper zdobywa bramkę! Ręce same składały się do oklasków! Brawo Chudy!

Po tej bramce było widać, że goście przyjechali tutaj po punkty, ale na nasze szczęście ich strzały minimalnie mijały bramkę, albo bronił je dobrze dysponowany tego dnia Jaszczyk. Fortuna również atakowała i to ponownie ona strzela bramkę i to do szatni, bo już w doliczonym czasie pierwszej połowy. Wrzutka z rzutu rożnego Idczaka na pierwszy słupek, gdzie dochodzi do niej Sarzała i strzela przy słupku, nie dając szans bramkarzowi! Wyry schodzą do "szatni" z dwubramkowym prowadzeniem.

Druga połowa była już bardziej wyrównana. Goście postanowili zaatakować mocniej, przez co Fortuna miała okazje do kontr. Niestety żadna z nich nie zakończyła się bramką, gdyż brakowało minimalnie celności przy ostatnim podaniu lub dobrze spisywał się golkiper gości. Na szczęście Frydkowi także nie sprzyjało szczęście tego dnia i wynik się już nie zmienił. Fortuna zdobywa 3 punkty i nie daje uciec górze tabeli! Niestety skrótu meczu nie będzie, gdyż mieliśmy problem z kamerą :( Dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie i zapraszamy na kolejne mecze ;)