statystyki szczegółowe

Aktualności

"RUŁY"POKONANE ! 5:3 ! ! ! ! !

• autor: Admin1930mp, 2017-05-08 21:35

W minioną sobotę odbyło się spotkanie 22 kolejki Tyskiej A-klasy. Wyrzanie podjęli na własnym stadionie drużynę z Rydułtowic. Po dobrym i emocjonującym meczu Fortuna pokonuje drużynę gości wynikiem 5 do 3.
      Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando godpodarzy. To Fortuna prowadziła grę na połowie rywali oni zaś bronili się całą jedenastką, sporadycznie piłkarze gości wychodzili z kontrą, która zawsze kończyła się fiaskiem.
      W pierwszej połowie do siatki rywali trafił tylko Mariusz Kozok.

W drugiej połowie natomiast drużyna gości nie mając nic do stracenia ruszyła do ataku, na szczęście Fortuna ostudziła ich zapędy, a dokładniej Sarzała Andrzej(rz.k) oraz Piwczyk Łukasz.
      Gościom jednak udało się zdobyć bramkę, po której uwierzyli w siebie i dalej kontynuowali kontrofensywę.
   Nie mija dziesięć minut i Ruły strzelają kolejną bramkę. Z pewnego prowadzenia 3:0 robi się niebezpieczne 3:2.
Gospodarze otrząsnęli się i chwilę później dobrą zmianę zalicza Paweł Kołodziej który okazał się asem z rękawa Trenera Balcerowskiego gdyż strzela najpierw bramkę na 4:2, a gdy goście wywalczyli rzut karny i trafili na 4 do 3
Kołodziej bezbłędnie pokonuje rywali i strzela w ostatnich minutach meczu bramkę na 5 do 3 zapewniając wysoką wygraną.
  Mecz pełen emocji i wrażeń.... i oby tak dalej

Dziękujemy serdecznie wszystkim tłumnie przybyłym na mecz kibicom i zapraszamy na nasze kolejne spotkania .